Grinin Elli Tonu Vizyona Girdi

1416

Grinin Elli Tonu / Fifty Shades of Grey, Edebiyat bölümü okuyan Anastasia Steele isimli bir kadının hayatının aşkı olacak yakışıklı bir milyonerle hayatının nasıl alt-üst olduğunu konu almaktadır.

Vizyona gireceği tarihe kadar yaptıkları her hareket olay olan film, E. L. James isimli filme ismini veren romanından uyarlanarak beyazperdeye aktarılmıştır.

- Reklamlar -

Üçleme şeklinde vizyona girecek olan serinin diğer filmleri Karanlığın Elli Tonu ve Özgürlüğün Elli Tonu‘dur.

Kadınlar tarafından bu kadar abartılmasının nedenini de henüz anlayabilmiş değilim. IMDB tokatı çakmış ama dur bakalım izledikten sonra kararımızı verelim.

Grinin Elli Tonu Filmine Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bu bir üçlemenin ilk filmdir.
  • İlk Fragmanı 24 Temmuz 2014 tarihinde çıkan Grinin Elli Tonu 1 hafta içinde 100 Milyon izlemeye ulaşıp yılın en çok izlenen fragmanı olmuş. (İnanılmaz!)
  • Anastasia rolü için Angelina Jolie ile görüşülmüş amma velakin hatun kabul etmemiş.
  • İlk fragmanın müziği Beyonce – Crazy in Love aitmiş. Beyonce bu film için özel bir versiyonunu da yapmış. Ayrıca filmde dinleyeceğimiz Beyonce’un bu uyarlaması üçlemenin ikinci filmine de göndermelerde bulunuyormuş.

Grinin Elli Tonu Filminin Fragmanı

Önceki İçerikInsurgent / Kuralsız Filminden 2. Fragman Geldi
Sonraki İçerikSeni Seviyorum Rio / Rio, Eu Te Amo Vizyona Girdi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)