Shia LaBeouf ve Dakota Johnson’lı The Peanut Butter Falcon’dan Fragman Geldi

466

Dünya prömiyerini bu yıl SXSW Film Festivali‘nde yapan ve Seyirci Ödülü’nü kazanan The Peanut Butter Falcon‘dan fragman geldi.

The Peanut Butter Falcon Oyuncuları

The Peanut Butter Falcon filminin oyuncu kadrosunda Shia LaBeouf, Dakota Johnson, Zack Gottsagen, John Hawkes, Bruce Dern gibi isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

The Peanut Butter Falcon Konusu

Modern bir Mark Twain macerasına benzeyen filmin ana kahramanı Zak, down sendromlu 22 yaşındaki bir gençtir. En büyük hayali büyük bir güreşçi olmaktır. Amacına ulaşabilmek adına en sonunda bakımevinden firar eder. Salt Water Redneck güreş okuluna girmeye kararlı olan genç adam yolculuğu sırasında haydut Tyler ile tanışır. Tyler Zak’in arkadaşı ve koçu olacaktır. İkili, iyi kalpli bakımevi hemşiresi Eleanor’un da yardımıyla Zak’in hayallerini gerçekleştirmeye çalışacaktır…

Daha önce kısa film projelerinde de birlikte çalışan Tyler Nilson ve Michael Schwartz ikilisini yönetmenliğini üstlendiği The Peanut Butter Falcon filmi bu yılın adından söz ettirecek farklı filmleri arasında yerini aldı.

Amerika’da 9 Ağustos’ta vizyona girecek olan filmin ülkemiz sınırlarına girişi için biraz beklememiz gerekebilir.

The Peanut Butter Falcon Filminin Fragmanı

Önceki İçerikTolkien Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikStranger Things 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)