Guardians of the Galaxy 2 Oyuncu Kadrosu Karşınızda

1031

Guardians of the Galaxy 2 oyuncu kadrosu, filmi yazıp yöneten James Gunn‘ın Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile resmen ilk defa karşımıza geldi.

Çekimleri Atlanta’nın Georgia eyaletinde devam eden Marvel’ın Guardians of the Galaxy 2 filmi 28 Mayıs 2017’de vizyona girmeye hazırlanırken gelen fotoğrafta ilk defa gördüğümüz bir karakter de var. Mantis rolüyle göreceğimiz Pom Klementieff de bu fotoğrafta yer alıyor.

- Reklamlar -

James Gunn tarafından yazılıp yönetilen (Guardians of the Galaxy, Slither). Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin orijinal Guardian kadrosundan Chris Pratt (Jurassic World, Guardians of the Galaxy) Peter Quill/Star-Lord; Zoe Saldana (Guardians of the Galaxy, Star Trek Into Darkness) Gamora; Dave Bautista (SPECTRE, Guardians of the Galaxy) Drax; Vin Diesel (Guardians of the Galaxy, Furious 7) sesiyle Groot; Bradley Cooper (Joy, American Sniper) sesiyle Rocket; Michael Rooker (Guardians of the Galaxy, Jumper) Yondu; Karen Gillan (Guardians of the Galaxy, The Big Short) Nebula ve Sean Gunn (Guardians of the Galaxy, “Gilmore Girls”) Kraglin yer alacak. Ayrıca kadroya yeni eklenen Pom Klementieff’i (Oldboy) Mantis, Elizabeth Debicki (The Great Gatsby, Everest), Chris Sullivan (“The Knick,” The Drop) ve Kurt Russell’ı (The Hateful Eight, Furious 7) göreceğiz.

Dedikoduları devam eden Sylvester Stallone’un kadroya eklenmesi konusu henüz netleşmediğinden şimdilik sadece “olacakmış” diyor ve beklemeye geçiyoruz.

Guardians of the Galaxy 2 Oyuncu Kadrosu

High on believing. The Guardians of the Galaxy and frenemies.

Gepostet von James Gunn am Mittwoch, 9. März 2016

Önceki İçerikSimon Beck Game of Thrones İçin Snow Art Yapmış
Sonraki İçerikMidnight Special Filminden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)