Guardians of the Galaxy 2’nin Kötü Adamı Kim Olacak?

989

Dün Variety‘e verdiği röportaj ile Guardians of the Galaxy 2‘nin kadrosuna katılan isimlerden biri olan Fransız aktirs Pom Klementieff filme dahil olan son isim olmuştu. Fakat Marvel Studios’un kötü adam arayışları da sürüyordu. Bu arayış Interstellar‘daki müthiş oyunculuğu ile bizleri büyüleyen Matthew McConaughey‘e kadar gelmiş ancak Matthew bu teklifi geri çevirmiş.

Guardians of the Galaxy 2'nin Kötü Adamı Kim Olacak?

- Reklamlar -

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Matthew McConaughey’in Marvel Evreni’ne girişi her ne kadar şu an imkansız gibi görünse de bu kalibrede bir oyuncunun Marvel kardosuna kesinlikle dahil olması gerektiğini düşünüyoruz. 2014’teki ilk filminde Chris Pratt’in canlandırdığı Peter Quill karakterinin babası için düşünülen Matthew, aslında bu rol için biçilmiş kaftandı. Neyse “Kısmet!” diyelim!

Guardians of the Galaxy 2 Kadrounda Kimler Var?

İlk filmin kadrosunda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel ve Bradley Cooper ile devam edileceği kulislerde konuşuluyor iken James Gunn’ın yine Guardians of the Galaxy 2’nin yönetmenliğini ve senaryosunu yazacağı biliniyor.

Ne zaman vizyona girecek?

2016 yılında çekimlerine başlanacak filmin vizyona giriş tarihi ise 5 Mayıs 2017 olarak planlanıyor. 1 Ağustos 2014’te vizyona giren ilk filmi ile dünya genelinde 774 milyon dolar gişe elde eden film; İkincisiyle bakalım bu başarıya bir yenisini daha ekleyebilecek mi?

Önceki İçerik30 Ekim’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikBad Santa 2 Billy Bob Thornton ile Tekrar Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)