Hellboy Kılıcı Yapan Çılgın Adam

765

Hellboy Kılıcı sahip olmayı istediğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor ise; Adam Savage’ın One Day Builds konseptli bu çalışması çook hoşunuza gidecek!

Bir özel efekt mühendisi ve endüstriyel olan Adam Savage, çizgi roman dünyasına olan hayranlığını bir adım öteye taşıyarak Hellboy’un şeytan avlamak için kullandığı kılıcı yapmaya karar vermiş. Aynı zamanda Discovery Channel’da yayınlanan MythBusters programının Jamie Hyneman ile birlikte sunucusu olan Adam Savage‘ın bu işini ayakta alkışlamamak elde değil.

- Reklamlar -

Aramızda böyle cengaverlerin olduğunu varsayarak “Hadi be! Gösterin Kendinizi” diyorum.

Bu arada Hellboy yeni filmi ile ilgili gelişmelerden de bahsedelim: Crimson Peak‘in ve aynı zamanda Hellboy‘un ilk iki filminin yönetmeni olan Guillermo del Toro‘dan Hellboy 3 ile ilgili müjdeli bir haber geldi. del Toro’ya göre Hellboy, üçüncü filmi ile gelmiş geçmiş en iyi üçlemelerden biri olacak. Kadroda köklü bir ya da farklı bir değişikliğin olmayacağını düşündüğümüz filmin yine baş rolünde; İlk iki filmde olduğu gibi Ron Perlman yer alıyor olacak. Ayrıca Abe Sapien rolünde de Doug Jones’u görme ihtimalimiz epey yüksek.

Adam Savage ile Hellboy Kılıcı Yapmak

Önceki İçerikAlice Through the Looking Glass Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikSonu Belli Olmayan ya da Şaşırtan 20 Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)