Alice Through the Looking Glass Fragmanı Geldi

930

Alice Through the Looking Glass fragmanıWalt Disney Pictures cephesinden geldi. Yayınlanan yeni fragmanda “Where does the time go?” cümlesi ön plana çıkmış. Hakikaten “Zaman nereye doğru gidiyor?

Yepyeni bir macera ile garip bir dünyaya geri dönen Alice, bu sefer Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda yolculuk yapacak. Alice in Wonderland: Through the Looking Glass yeni bir karaktere de ev sahipliği yapıyor olacak. Kendisi yarı insan yarı saat. Rhys Ifans Çılgın Şapkacı’nın babası Zanik Hightopp rolünde bize yardım edecek. Biz dediğim, Alice ve yoldaşları olan bizler..

- Reklamlar -

Kadrosunda Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter‘ın yer aldığı filme sesiyle katkıda bulunacaklar ise Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen ve Timothy Spall. Lewis Caroll’un efsanevi öyküsünden beyaz perdeye uyarlanan filmin 27 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Alice Through the Looking Glass fragmanı

Önceki İçerikNow You See Me 2 Filminden Afiş Geldi
Sonraki İçerikHellboy Kılıcı Yapan Çılgın Adam
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)