İstanbul 48 Saat Film Projesi 6-8 Kasım’da Sizlerle

1033

Nedir bu 48 Saat Film Projesi? Bir hafta sonu yalnızca kısa film yapmak için toplanıyorsun. Ardından 48 saat içerisinde bir kısa filmi tamamlayıp teslim ediyorsun ve böylelikle jüri karşısına çıkma şansı yakalıyorsun.

İstanbul 48 Saat Film Projesi 6-8 Kasım'da Sizlerle

- Reklamlar -

48 Saat Film Projesi Hakkında Detaylı Bilgi

Farklı bir deneyim şansı sunan 48 Saat Film Projesi, dünyanın en hareketli ve yaratıcılıkla dolu 2 gün vaad ediyor. Peki burada çekilen ve ödül alan filmlere ne oluyor? İlk önce Filmapalooza‘da görücüye çıkıp, dereceye giren filmler ardından kendilerini Cannes Film Festivali‘nde buluyor. Harika değil mi?

Detaylarına websitesindeki bu bölümden ulaşabileceğiniz 48 Saat Film Projesi için aşağıdaki bilgiler sizlere yardımcı olacaktır:

48 Saat Film Projesi 6 – 8 Kasım 2015 tarihlerinde tekrar İstanbul’da. Kentin her köşesinden takımlar 48 saat içerisinde en iyi kısa filmi yapmak için yarışacaklar. İstanbul’un birincisi dünyanın dört bir yanından seçilen filmlerle yarışarak “2015’ün en iyi 48 saat filmi” ünvanını kazanmaya çalışacak.

Kayıtlar 7 Eylül (Pazartesi) günü başlıyor. Erken kayıt ücreti 240 TL. Erken kayıt ücretinden yararlanabilmeniz için son tarih: 4 Ekim (Pazar). Normal kayıt ücreti: 290 TL.

Önceki İçerikBu Yaz Vizyona Giren ve Oscar’ın En Büyük Adayı 13 Film
Sonraki İçerikÜnlü Çizgi Film Karakterlerinin Yaşlılıklarına Bakın!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)