Bu Yaz Vizyona Giren ve Oscar’ın En Büyük Adayı 13 Film

5168

2015 yılı henüz bitmemiş ve birçok güzel film yılın sonunda vizyona girecek iken bu yaz vizyona giren filmler gerçekten övgüyü hak ediyordu. Siz ne düşünürsünüz bilemem ama özellikle bu yaz dönemi filmleri önceki yıllara göre epey iddialı.

Son 2 Oscar töreninden ödülle dönen filmlerin yalnızca bir tanesi (The Grand Budapest Hotel) haricindeki diğer tüm filmler yaz döneminde vizyona girmişti. Her yeni tören yeni filmler demek olduğu için bizleri yepyeni bir heyecanın beklediği de ortada. Geçen sene yapılan töreni Barney Stinson karakteriyle tanıdığımız Neil Patrick Harris sunmuştu hatırlayacağınız üzere. Bakalım bu sene töreni kim sunacak?

İşte Bu Yaz Vizyona Giren ve Oscar’ın En Büyük Adayı 13 Film

13Inside Out

Bu yaz vizyona giren ve Oscar'ın en büyük adayı 13 film
- Reklamlar -

Tahminimiz: En iyi Film, En iyi Yönetmen, En iyi Animasyon, En iyi Senaryo

Dünya çapında 344 milyon dolar gişe geliri elde eden Inside Out, Pixar ve Disney‘in animasyon dünyasına hediye ettiği harika yapımlardan bir tanesi. Beynimizde karar alma mekanizmalarını anime edilmiş şekilleriyle karşımıza çıkan filmde, öfke, aşk, mutsuzluk, korku ve eğlence gibi karakterler ile bu duyguları harika bir şekilde işlenmiştir.

Önceki İçerikSPECTRE Filminin Resmi Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerikİstanbul 48 Saat Film Projesi 6-8 Kasım’da Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)