İzleyecek Film Bulamıyorum Diyenlere Özel Film Listesi

1
11349

Hangimiz ‘izleyecek bir güzel film bulamadım‘ diye şikayet etmedik, hangimiz arkadaşımıza mesaj atmadık ‘film söylesene‘ diye çılgınlar gibi.. Derde derman siteniz yine iş başında. Aksiyondan tut drama, animasyondan tut korkuya kadar, kıyıda köşede kalmış ya da zamanında dikkatinizi çekmemiş popülerden uzak bir liste ile karşınızdayız. ‘Ben bunların hepsini izledim ya‘ diyen çıkarsa da dizilere dalsın artık! Onun için de ayrıca bir dizi ve anime listesi hazırlıyor olacağız. Şimdilik listemize dönelim. Buyurun:

İzleyecek Film Bulamıyorum Diyorsan Bu Film Listesi Tam Senlik

20Kingsman: Gizli Servis / Kingsman: The Secret Service

İzleyecek Film Bulamıyorum Diyenlere Özel Film Listesi

Macera, umut, aksiyon ve gençlik bir arada. Eğer oturup ailecek izleyecek bir film arıyorsanız ya da amaç tamamen birkaç saat gerçek hayattan uzaklaşmaksa, çok iyi dersler de çıkartabileceğiniz bu filmi kaçırmayın.

1 Yorum

  1. 6 7 sene önce televizyonda izlemiştim sanırım. Filmin başında bir grup genç trenlerin üzerinde atlıyor zıplıyor gelecekleri hakkında konuşuyorlardı. Bir kızın hemşire olmak istediğini hatırlıyorum. Sonra erkeklerden biri zıplayamayıp ölüyordu. Seneler sonra geri geliyordu “Sen hemşire olmadın hayalini gerçekleştirmedin” diye. Filmin sonlarına doğru da o kadının çocuğunu kaçırıp ölsüğü trene götürüyordu. ” Annen ve ben eskiden burada atlardık” gibisinden bir cümle söylüyordu. Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim lütfen bu filmi bulmama yardım edin

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz