Son Yılların En Çok Hayalkırıklığı Yaratan Filmleri

1217

Size her zaman günlük güneşlik filmlerle, eğlenceli yapımlarla, ‘kesin izleyin’lerle geliyorduk. Fakat bu yazı yazdığımız tüm yazıların dışında, bir hayalkırıklığı yazısı. Çok büyük beklentiler içinde olup beklentimizin yüzde 8.3’ünü anca karşılayan, oyuncu kadrosuna bakıp ‘ooo efsane film geliyor’ diye coştuğumuz ancak oyunculuk dışında kurtarır yanı olmayan filmler hep burada bugün.

Geçmişten günümüze ilerleyip bizi üzen filmleri listeledik ki, biz ettik siz etmeyin. Görüyorsunuz ki hizmette sınır tanımayıp, zamanınızı boşa harcamamanız için de elimizden geleni yapıyoruz. Bu listeye bir göz atmadan, film izlemeye başlamayın deriz:

Son 5 Yılın Hayalkırıklığı Yaratan Filmleri

35Pasific Rim

Son Yılların En Çok Hayalkırıklığı Yaratan Filmleri
- Reklamlar -

Her ne kadar filmin yönetmeni Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için paçaları sıvamış olsa da, film bir hayalkırıklığının ötesine geçemedi. Bilimkurgu ve korku filmleri kategorilerini hep bir riskli bulmuşumdur. Gerçekten sevilmesi zor ve beğendirilmesi zor kategorilerdir. Pasific Rim de bu filmler arasına girdi. Hatta 2018 yılında 2.si Uprising olarak geldi ancak o da üzdü.

Önceki İçerikAçlık Oyunları’nın Devam Filmi Geliyor
Sonraki İçerikTolkien Filminden Fragman Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.