Jimmy Fallon The Roots ve Star Wars Ekibiyle A Capella Yaparsa

1145

Jimmy Fallon‘ı tanımayan yoktur herhalde değil mi? Amerika’nın komedyen, aktör, sunucu, şarkıcı, yapımcı, sağ açık, sol bek ne varsa hepsi olan ve tam adıyla James Thomas “Jimmy” Fallon, ünlü hiphop / neo soul grubu olan The Roots ve Star Wars: The Force Awakens filminin oyuncularından Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o, Carrie Fisher ve Harrison Ford’un yer aldığı harika bir A Capella’ya imza atmışlar.

Star Wars Theme Song ve Darth Vader sahnelerinde çalan The Imperial March gibi müzikleri çok hoş bir a capella ile sunan ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

- Reklamlar -

Kasım ayında gerçekleştirilen Amerikan Music Awards‘taki a capella’dan sonra yeni ve süperli bir video ile karşılaşmış olmanın da heyecanı bir başkaydı.

Jimmy Fallon, The Roots ve Star Wars Ekibinin A Capella Performansı

Siz videoyu izlerken efsane serinin yedinci filmi ile ilgili de iki kelam etmek isterim.

Muhakkak Facebook NewsFeed’inizi de şu sıralar sıkça meşgul eden Star Wars çılgınlığı; Ne yazık ki benim bünyede ters tepki yaratıp seriye karşı bir anti-pati oluşturmadı değil.

Oturup 2 filmi üst üste izleyememiş, kulaktan dolma şeylerle geek gibi dolaşan tiplerin; “Abiiii Star Wars ya ışın kılıcı falan” diye dolaşıyor olmasını anlayabilmiş değilim. La bi’ bırakın da ağzımızın tadıyla sevincimizi yaşayalım ya! Nereye gitsem bir şekilde maruz kaldığım bu konuyla ilgili epey muzdarip olduğumu sizlerle paylaşayım istedim.

Önceki İçerikKötü Kedi Şerafettin Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikBuz Devri 5 Filminden Yeni Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)