Kötü Kedi Şerafettin Filminden Fragman Geldi

1265

Kötü kedi şerafettin filmi olsa keşke ya! diye büyümüş bir nesile harika bir haber olan bu film için geri sayım devam ediyor. Hasret sona eriyor gençler! Mutluluktan çıldırmaya hazır mısınız? Kötü Kedi Şerafettin 5 Şubat 2016’da sizlerle. Belki en çok merak ettiğimiz yapımlardan biri olacak ve 2016’ya güzel bir giriş yapmamızı sağlayacak. Filmin yönetmenliğini Ayşe Ünal, Mehmet Kurtuluş yapıyor.

Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştiriyor. Filmde diğer seslendirmelerde bulunan kişiler Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler.

- Reklamlar -

Kötü kedi şerafettin filmi, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki diğer karakterlerinin maceralarını beyaz perdeye taşıyor. Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin efendisi Kötü Kedi Şerafettin, yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile yemek hazırlığındadırlar.  Fakat beklenmedik şeyler yaşanmaya başlanır… Şero aynı gün babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düşmanının saldırısına uğrar, hayatında ilk kez aşık olur dahası baba olduğunu öğrenir. Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan değil, insan gibi düşünecektir. Buyurun buradan yakın. 

Kötü Kedi Şerafettin Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDedemin Fişi Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikJimmy Fallon The Roots ve Star Wars Ekibiyle A Capella Yaparsa
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.