Joaquin Phoenix ve Gus Van Sant John Callahan Biyografisi İçin Bir Arada

586

1995 yapımı Sonsuz İhtiras‘ta birlikte çalışan Joaquin Phoenix ve Gus Van Sant, ünlü karikatürist John Callahan‘ın Biyografisi için tekrar bir araya geliyor.

Joaquin Phoenix ve Gus Van Sant John Callahan Biyografisi İçin Bir Arada

- Reklamlar -

İki Ünlü İsim John Callahan Biyografisi İçin Bir Arada

Variety‘nin haberine göre usta yönetmen Gus Van Sant (Milk, The Sea of Trees) ve Joaquin Phoenix (Walk the Line, The Master, Her) ünlü karikatüristin biyografisi için bir araya gelecekmiş.

Film, Kuadrisplejik karikatürist John Callahan‘ın kitabı olan Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot‘tan beyaz perdeye uyarlanacak.

21 yaşındayken meydana gelen trafik kazasında felç olmuş olan Callahan, iki elinin arasında kalem tutarak karikatür yapmaya başlamıştır. Çalışmaları kara mizahtan oluşuyordu. Yaptığı çalışmalar sonunda New Yorker, Penthouse ve Playboy dergilerinin beğenisine sunuldu ve 2010 yılında ölümünden önce yayınlandı.

Van Sant, Good Will Hunting‘de birlikte çalıştığı Robin Williams‘ın Callahan’ı canlandırabileceğini düşünüyormuş ancak ünlü oyuncu da aramızdan ayrılınca bu fikir rafa kalkmış.

Ünlü yönetmenin bu düşüncesi ise 1989’da yayınlanan otobiyografiyi okuduktan sonra başlamış. O zamandan beri bir türlü çekmek ise nasip olmamış.

Böyle bir efsaneyi Joaquin Phoenix ve Gus Van Sant ile birlikte izleyecek olmak çok heyecan verici!

Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot filmi için gelecek olan yeni detayları merakla bekliyoruz.

Önceki İçerikBeauty and the Beast’ten Uluslararası Fragman
Sonraki İçerikTom Cruise’un Mumya Filminden Teaser Fragman ve Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)