John Wick 2’den Ateş Eden İlk Afiş

837

John Wick 2 filminden Keanu Reeves‘in arz-ı endam ettiği ve içimizi kıpır kıpır eden bir afiş geldi. Afişle filmi heyecanla bekleyenlerin içi de kıpır kıpır oldu!

John Wick 2'den Ateş Eden İlk Afiş

- Reklamlar -

John Wick: Chapter 2 ismi ile duyurulan yeni filmin afişi Cumartesi günü New York’taki Comic-Con‘da meraklıları ile buluşacak.

Yönetmen, yapımcı ve ekipten de birkaç kişinin katılımı ile yapılacak Soru-Cevap paneli aynı zamanda Twitch‘ten de canlı olarak aktarılacak.

İlk filmde olduğu gibi Derek Kolstad’ın senaryosunu yazacağı filmin yönetmenliğini de aynı şekilde Chad Stahelski üstlenecek.

Birinci filmi henüz izlememiş olan dostlar için ise bir önerim olacak: Filmi düz bir aksiyon filmi gibi izlemeyin lütfen.

Farklı bir görev ile görevlendirilmiş eski bir kiralık katilin nasıl bir kominitenin tarafında olduğunu, bulunduğu bu komitenin yetiştirdiği kiralık katillerin ne gibi yeteneklerinin olduğunu ve para için değil görevi yerine getirmek için çalıştıklarını bi’ düşünün derim.

Spoiler sayılmasa da John’un ilk filmde kalmak için gittiği büyük otelin misafirlerini para karşılığında ağırlamadığını yalnızca özel insanları misafir ettiğini görebilirsiniz.

Aslında yukarıda da söylediğim gibi salt bir aksiyon filminden çok alt metninde birçok mesajın yer aldığı da su götürmez bir gerçek.

John Wick 2 Comic-Con Afişi

John Wick 2'den Ateş Eden İlk Afiş

Önceki İçerikPower Rangers Comic-Con Afişleri Yayınlandı
Sonraki İçerikStranger Things’ten Kesilen Muhteşem 34 Sahne
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)