Joseph Gordon-Levitt ve Channing Tatum Müzikal Bir Filmde Yer Alacak

890

Joseph Gordon-Levitt (The Night Before, Looper) ve Channing Tatum (Magic Mike XXL, The Hateful Eight) ismi henüz belli olmayan müzikal bir filmde yer alacak! Evet doğru duydunuz. Şu sıralar müzikal filmler epey ön planda olduğu içindir ki bu iki yakışıklı adam birlikte müzikal filmde yer almak istemişler.

Joseph Gordon-Levitt ve Channing Tatum Müzikal Bir Filmde Yer Alacak

- Reklamlar -

La La Land, Wicked ve Grease: Live gibi müzikal projelerde imzası bulunan Marc Platt‘in yapımcılığını yapacağı ve Marc Platt Productions’tan Adam Siegel’in de arasında yer alacağı bir yapıma imza atılacağı konuşuluyor.

Joseph Gordon-Levitt Bu Müzikal İçin Hangi Senarist İle Çalışacak?

Joseph Gordon-Levitt‘in bu proje ile ilgili ağzını bıçak açmazken; Özgün senaryo olması için 21 Jump Street filminin senaristi Michael Bacall ile çalışmalara başladığı da sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Tatum’u en son Quentin Tarantino‘nun sekizinci filmi “The Hateful Eight” filminde görmüştük; Ülkemizde 19 Şubat’ta vizyona girecek olan ve yine bir müzikal komedi olan Coen Kardeşler imzalı “Hail, Caesar!” filminde de yer alacak.

Gordon-Levitt’i ise en son “The Night Before” ve “The Walk” filmlerinde izlemiştik.

Önceki İçerikDeLorean Reklam Filmi Karşınızda
Sonraki İçerikLego Ghostbusters Karakterlerini Sundu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)