DeLorean Reklam Filmi Karşınızda

899

DeLorean reklam filmi de geldiğine göre artık resmen “GELİYOR” diyebiliriz a dostlar! Daha önce DMC’nin duyurduğu haber ile günümüz şenlenmiş, tüm kara bulutlar dağılmış ve gözümüz gönlümüz açılmıştı. Milyonlarca hayranı olan Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisinin önemli parçalarından biri olan DeLorean bildiğiniz üzere 2017 yılında üretilmeye başlayacaktı. Bu üretim öncesinde ağzımıza bal sürmek ve o tadı bir süre götürmek adına DMC bir reklam filmi paylaştı.

DeLorean Reklam Filmi Karşınızda

- Reklamlar -

Şimdilik yalnızca 325 adet üretileceği ve 100.000 dolarlık bir fiyatı olacağı tahmin edilen DeLorean için heyecanlanmayacak baba yiğit yoktur aramızda.

DMC’nin yaptığı açıklamaya göre üretimi şu an engelleyen bazı sebeplerden dolayı tarihi 2017 yılına sarkıtmak zorunda kalmışlar. Fizibilite çalışmaları devam ederken engellerin de ortadan kalkacağını ve bu efsaneyi tekrar yollara çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylemişler.

Lucky Coin isimli bu reklam filminde aracımız, canımız, ciğerimizin ne kadar değerli bir şey olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz.

Yeni DeLorean’ler ile ilgili güncellemelerden haberdar olmak isteyenleri de buraya davet ediyoruz. Bültene üye olarak tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

DeLorean Reklam Filmi Sizlerle

Önceki İçerikMüjde MacGyver Filmi Nihayet Geliyor
Sonraki İçerikJoseph Gordon-Levitt ve Channing Tatum Müzikal Bir Filmde Yer Alacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)