Just Before I Go (2014) Film İncelemesi

1639

Hangimiz hayat ile olan mücadelemizde yenik düşüp, karamsarlığa kapılmadık ki? Hepimiz bir kezde olsa ”ölsem de kurtulsam” demişizdir. Peki kurtuluş gerçekten ölümde mi? Yoksa hayatı yaşanabilecek hale getirecek olan mutluluk duygusunu kendimiz mi hapsediyoruz. Bir çoğumuz yalnızlıktan şikayet ederiz ama gerçekten yalnız mıyız? Aklınıza kazınacak olan repliği şimdiden söylemek istiyorum.

Just Before I Go (2014) Film İncelemesi

- Reklamlar -

”You are not alone, you are empty and that’s worse”

İşte film tam bu noktada konusuyla dikkatlerimizi çekiyor. Oturduğunuz yerden bir çok şeyi sorgulatıyor. Bir çok insanın kendisiyle benzerlik kuracağı Ted Morgan (Seann William Scott), yaşamanın anlamsız geldiği bir anında hayatını sonlandırmadan önce, onu bu noktaya getiren kişilerle yüzleşmek için büyüdüğü kasabaya geri dönüyor ve hikayemiz başlıyor.

Yine o umutsuz günlerden birindeyseniz eğer izlemenize değer. Unutmayın,

Hava karardığında yıldızları görebiliriz. Onlar her zaman oradadır. Başını arkaya at ve yukarı bak. Tavsiyeyi hatırlayacaksın.

Just Before I Go Fragman

Just Before I Go (2014) Film İncelemesi

Müzik - 6
Görsellik - 6
Oyuncu Performansları - 7
Yönetmen - 6
Senaryo - 7

6.4

Eğlenceli

Just Before I Go filmi oturduğunuz yerden bir çok şeyi sorgulatıyor. Onu bu noktaya getiren kişilerle yüzleşmek için büyüdüğü kasabaya geri dönüyor.

User Rating: Be the first one !
Önceki İçerikCosplay Yapayım Derken Fosplay Yapan 10 Kişi
Sonraki İçerikThe Best Of Me / Unutulmaz Aşk Film İncelemesi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)