Kadınlara Özel: Moda İle İlgili Filmler

2029

Heyo. Bütün kızlar toplandıysak yazıya şöyle rahatça bir giriş yapalım. Nasıl olsa biz bizeyiz. Film izlemeye bayılanlar olarak birleştiğimiz tam da burada, ‘modayı’ da araya katıp günümüzü gün etmeyelim mi?

Edelim tabi. Hayatımızın vazgeçilmezi alışveriş ve yine bir o kadar önemli olan filmler bir arada olunca bakalım nasıl oluyormuş. Karşınızda moda ile ilgili filmler ve ötesi. Buyurun:

Moda İle İlgili Filmler

10Tiffany’de Kahvaltı

Kadınlara Özel: Moda İle İlgili Filmler
- Reklamlar -

Öncelikle belirtmek gerekir ki kimse Audrey Hepburn gibi bir ikon olamaz. Onun eline su dökebilecek kimse gelmedi gelmeyecek. Hayatta tutunamamış iki kaybeden insanın dokunaklı aşk hikâyesinin anlatıldığı “Tiffany’de Kahvaltı“, aslında karamsar bir romandır. Roman adını New York’ta bulunan ünlü ve tarihi bir mücevher dükkânı olan Tiffany’s den alır. Romanın kahramanı Holy ne zaman karamsarlığa kapılsa, günün hangi saatinde olursa olsun, soluğu bu mücevhercinin vitrininin önünde alır, ayaküstü kahvesini içip sandviçini yerken pırlantaları seyreder. Böylelikle depresyonundan kurtulmaya çalışır. Bu mağaza temsil ettiği zenginlik ve dinginlikle Holy’e sükunet veren tek şey olmuştur. IMDB puanı 7.3 olan yapımı kesin izleyebilirsiniz, net bilgi.

Önceki İçerikTransformers 5’in Londra’daki Setinden Yeni Fotoğraflar
Sonraki İçerikAssassin’s Creed’ten Yepyeni Fotoğraflar Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.