Loving Filmi Afişi Geldi

683

Loving filmi Jeff Nichols’un (Mud, Midnight Special) yazıp yönettiği ve başrollerinde Joel Edgerton (Black Mass, The Gift) ile Ruth Negga’nın (Agents of S.H.I.E.L.D., World War Z) Richard ve Mildred Loving rollerinde göreceğimiz bir dram filmi. Afişini aşağıda bulabileceğiniz filmin ilk gösterimi ise 69. Cannes Uluslararası Film Festivali‘nde yapılacak.

Film, The Loving Story (Nancy Buirski tarafından yönetilmişti) isimli belgesele konu olan Richard ve Mildred Loving isimli çiftin; 1958 yılı Haziran ayında farklı ırktan iki kişinin arasındaki ilişkiyi konu almaktadır. Tutuklanan, hapse atılan ve yaşadıkları şehirden sürgün edilen çiftin yaşadıkları, sonrasında bir aile olarak evlerine geri dönmeleri gözlerimizi yaşartacağa benziyor.

- Reklamlar -

Filmin diğer önemli oyuncuları Michael Shannon (Take Shelter‘da Nichols rolüyle görmüştük), Nick Kroll (The League Dizisi), Marton Csokas (The Equalizer), Jon Bass (Big Time in Hollywood, FL Dizisi) ve Bill Camp’tan (Black Mass) oluşmaktadır.

Yapımcı kadrosunda ise Ged Doherty, Sarah Green, Nancy Buirski, Colin Firth, Peter Saraf, ve Marc Turtletaub yer alırken filmin Yönetici Yapımcılıklarını Brian Kavanaugh-Jones, Jack Turner ve Jared Ian Goldman üstlenmektedir.

Aynı hikaye daha önce 1996 yılında Richard Friedenberg’in (The Education of Little Tree) yazıp yönettiği Mr. & Mrs. Loving filminin başrollerinde Lela Rochon ve Timothy Hutton yer almıştı.

Film Amerika’da 4 Kasım’da vizyona girecek iken ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz belli değildir.

Loving Filmi Afişi

Loving Filmi Afişi Geldi

Önceki İçerikTrainspotting 2 Fragman ve Güzel Bir Haber İle Geldi
Sonraki İçerikShia LaBeouf Bir Tenis Efsanesi John McEnroe’yu Canlandıracak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)