Mad Max: Fury Road’un Çarpışma ve Patlama Sahneleri

633

Geçen yıla damgasını vuran ve 6 Oscar ödülü sahibi olan Mad Max: Fury Road filminin çarpışma ve patlama sahneleri de en az film kadar konuşulmuştu.

Bir George Miller harikası olan Fury Road‘taki bu aksiyon dolu sahnelerin nasıl yapıldığını, öncesindeki test çekimlerini izlemek ister miydiniz?

- Reklamlar -

ESPORTS TV isimli bir Youtube kanalından paylaşılan Fury Road – Crash & Smash videosu tam tamına 4 dakikalık muhteşem bir şölen vaadediyor.

150 Milyon Dolara mal olan Mad Mad: Fury Road belki beklenen gişe hasılatını elde edememiş olsa da 400 Milyon Dolara yaklaşan gişe ekibi tatmin etmişe benziyor.

Çarpışma ve patlama sahneleri için çalışan kişi sayısına filmin IMDB sayfasından göz atabilirsiniz. Vaktiniz var ise sayabilir, bizimle paylaşabilirsiniz. Bu kadar büyük emeğin ortaya konduğu filme benzer bir filmi uzun yıllar izleyebileceğimizi pek zannetmiyoruz.

Lafı fazla uzatmadan bu müthiş video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Afiyet olsun.

İşte Mad Max: Fury Road’un Çarpışma ve Patlama Sahneleri

UPDATE: Video silindiği için bir benzeri ile değiştirmek zorunda kaldık.

Önceki İçerikFifty Shades Darker Resmi Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikTangerine Dream’den Muhteşem Stranger Things Cover’ı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)