Mad Max: Fury Road Karakter İllüstrasyonları

1370

Mad Max: Fury Road Karakter çizimleri ile karşımıza çıkan Taylandlı bir İllustrasyon Sanatçısı Victorior, birbirinden güzel çizimlere imza atmış. Yaptığı çalışmaları characterdesignserved‘da paylaşan Victorior ayakta alkışlanacak ve “What a lovely drawing!!” yorumları yapılacak bir iş çıkarmış.

Çizimlerinde Charlize Theron‘un Imperator Furiosa, Tom Hardy‘nin Max Rockatansky ve Nicholas Hoult’ın War Boy Nux karakterlerine yer veren tasarımcı 3 çizim arasından sadece Max’i pek filmdekiyle paralel olacak şekilde yapamamış gibi.

Çizimlere bakarken “Neden Immortan Joe, Bullet Farmer, Rictus Erectus gibi karakterlere yer vermedin?” diye içimizden geçirmedik değil tabii ki ama önemli değil. Bu yorumlar sonrasında yeni illustrasyonlar için çalışmalara başlayabileceğini de biliyoruz.

Victorior’un daha iyi çalışmalarını gördüğümüz için “Mükemmel” diyemeyeceğiz bu çalışma için ancak kendisini tebrik ederiz.

Daha önce yaptığı The Lord of the Rings Fanart çalışması ile dikkatleri üzerine çeken Taylandlı bu koca yüreğe “Come oon!” diyebiliriz :)

Kostüm Tasarımı, Yapım Tasarımı ve Makyaj&Saç gibi dallarda da Oscar ödüllerini toparlayan Mad Max: Fury Road toplamda 6 Oscar ödülünü çantasına atmıştı.

Mad Max: Fury Road Karakter İllüstrasyonları

3Furiosa

Mad Max: Fury Road Karakter İllüstrasyonları
- Reklamlar -

Önceki İçerik4 Mart’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerik7 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)