Mad Max ile GoKart Paintball Savaşı

2063

1979 yapımı filmini tekrar çekerek bizlere büyüleyici bir 120 dakika yaşatan George Miller’ın hediyesi olan Mad Max: Fury Road, yayın tarihi üzerinden 4 ay geçmiş olmasına rağmen etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Namibia manzarası ve dünyası dışında fazla özel efekt tercih edilmeden çeken, doğallığı ve aksiyonu iliklerimize kadar hissetmemiz için elinden gelenin en iyisini yapan George Miller, gerçekçilikten ödün vermemek adına Charlize Theron‘a protez kol bile taktırmaya ikna etmiş. (Helal!) Bu kadar ince eleyip sık dokunan bir film adına ne kadar konuşsak gerçekten az!

Mad Max ile GoKart Paintball Savaşı

- Reklamlar -

Böyle aksiyon dolu bir filme yeni bir bakış açısı getirmek için düşünen Youtube fenomeni Devin Graham‘ın aklına “Acaba şu devasa arabalar yerine GoKart arabaları büyük silahlar yerine de Paintball ile kapışılsaydı nasıl olurdu?” sorusu gelmiş ve kolları sıvamış. Green River Utah’ta çekimleri yapılan kısa film 4k ve 6k kalitelerde Youtube’a yüklenmiş. Gerçekten helal olsun! Bu arada 1 Eylül‘de oyunu da çıkacak olan Mad Max için ön siparişi de buradan verebilirsiniz.

Olağanüstü cool Max Rockatansky’e verdikleri GoKart ile orijinal filmin aksiyonundan hiçbir şey kaybettirmeden hazırlanan heyecanlı kısa film ile sizleri baş başa bırakıyorum.

İşte Mad Max GoKart Paintball Savaşı

GoKart Paintball Savaşının Kamera Arkası

Önceki İçerikSundance Ödüllü The Witch’ten Fragman ve Poster Geldi
Sonraki İçerikLuc Besson’ın Son Filmi Valerian Kadrosuna Clive Owen Katıldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)