Sundance Ödüllü The Witch’ten Fragman ve Poster Geldi

1034

Bağımsız filmler için vitrin niteliğinde olan Sundance‘te En iyi Yönetmen ödülü alan The Witch filminden fragman, poster ve filmden görseller geldi. Robert Egger‘in yazıp yönettiği film, 1630 New England’ta geçiyor. William ve Katherine çifti, beş çocuğuyla birlikte ıssız bir ormanın içerisinde hristiyan kurallarına bağlı bir şekilde yaşamaktadır. Yeni doğan çocukları Sam, bir anda ortadan kaybolur ve aile için gizemli bir hikaye başlar.

A24 Film tarafından yayınlanan fragmanda görüleceği üzere farklı bir korku filminin bizi beklediği söylenebilir. Cadılar, inançlar, bağlılıklar ve aile kavramlarını tekrar sorgulayacağınız ve hafızalarınıza kazınacak bir korku filmi geliyor.

- Reklamlar -

Kadrosunda Anya Taylor Joy, Ralph Ineson, Kate Dickie, Harvey Scrimshaw, Ellie Grainger ve Lucas Dawson’ın bulunduğu filmin uluslararası galası Eylül 2015’te düzenlenecek Toronto Film Festivali’nde özel bir gösterim ile yapılacak. Ardından ABD’de 2016 yılında vizyona girecek.

Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

The Witch Filminin Fragmanı

The Witch Filminin Afişi

Sundance Ödüllü The Witch'ten Fragman ve Poster Geldi

Önceki İçerikThe Hateful Eight’ten Yepyeni Posterler Geldi
Sonraki İçerikMad Max ile GoKart Paintball Savaşı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)