Mario Kart AVM’de Yapılırsa Nasıl Olur?

738

Mario Kart, 1992 yılında Super Nintendo Entertainment tarafından oyunla alakalı olacak şekilde piyasaya sürülen bir Go Kart yarış oyunu. Heyecanlı bir grup genç Base37 isimli Youtube sayfasından yayınladıkları video ile bir AVM’ye yaptıkları baskın ile dikkatleri üzerilerine çekmeyi başarmışlar.

İngiltere’de bulunan Westfield Shopping Mall isimli bir AVM’den herhangi bir izin almadan baskın yapan bu grup öylesine eğlenmişler ki izlerken “Keşke orada ben de olsaydım” diye içinizden geçiriyorsunuz.

- Reklamlar -

Plakası MARIO olan bir panel van ile AVM’ye giriş yapan ekip, kıyafetleriyle de tam anlamıyla bu baskına hazır olarak gelmiş. Ardından açık buldukları bir kapıdan içeriye giriş yapan grup AVM’deki insanların “ne oluyor ya!” bakışlarının yanından kayarak son sürat geçiyorlar.

Ülkemizde olsa ne olurdu acaba?” düşünmeye gerek görmediğimiz ve sadece benzeri ülkelerde görülebilecek bir aksiyon olmuş. Tebrik ederiz.

Mario Kart Baskını

Önceki İçerikStraight Outta Hogwarts ile Rap Müziğe Giriş!
Sonraki İçerik2016 BAFTA Kazananları Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)