Mechanic: Resurrection Filminden İlk Fotoğraf Geldi

727

Mechanic: Resurrection, başrollerinde Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones‘un yer aldığı Aksiyon, Suç ve Gerilim dolu bir yapım. Filme ait ilk fotoğraf yapımcı şirketi olan Summit Entertainment tarafından paylaşıldı.

Fransa’da 24 Ağustos tarihinde gösterime girecek olan Fransız yapımı aksiyon, suç ve gerilim filmi Mechanic serisinin devam filmidir. Yönetmenliğini Dennis Gansel ve başrollerini Jason Statham’ın yanında Jessica Alba ve Tommy Lee Jones’in paylaştığı yapımda; Arthur Bishop (Jason Statham) en zorlu düşmanlarından birini yakalamak için yeni bir göreve atılıyor. Bu sefer onun cani geçmişini alt etmek için düşünmeye başlayan Arthur, imkansız bir suikast için mücadele verecek. Dünya seyahatini tamamladığı gibi Arthur Bishop azılı bir düşmana karşı muazzam bir suikast yapmaya hazırlanacak.

- Reklamlar -

Mechanic: Resurrection filminin çekimleri Tayland’ın başkenti olan Bangkok’ta yapılırken yönetmenliğini Dennis Gansel (We Are the Night) üstlenmiştir. İlk filmde de yer alan Statham’a ikinci filmde Alba, Tommy Lee Jones ve Michelle Yeoh katılmıştır. Mechanic: Resurrection filmi Ağustos ayında vizyona girecek..

2011 yılında yayınlanan ilk filmde Dünya çapında 62 Milyon Dolar gişe hasılatı elde eden The Mechanic, 1972 yapımı ve aynı ismi taşıyan filmin yeniden yapımıdır. O filmin başrolünde Charles Bronson var iken yönetmenliğini hatırlayacağınız üzere Michael Winner yapmıştı.

Umarız film ülkemizde de aynı dönem içerisinde vizyona girer.

Mechanic: Resurrection Filmi Fotoğrafı

Mechanic: Resurrection Filminden İlk Fotoğraf Geldi

Önceki İçerikOkja Filmi Çekimleri Jake Gyllenhaal ile Başladı
Sonraki İçerik22 Nisan’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)