Oyuncaklar Oyuncaklara Karşı

630

Oyuncaklar yaş bağımsız bir şekilde topladığımız, yeri geldiğinde oynadığımız birbirinden güzel parçalar arasında yer alıyor. Çocukluğunu iyi yaşayamamış biri olarak büyüdükten ve ekonomik özgürlüklerimi elime aldığımda “Keşke benim de olsa” dediğim tüm oyuncakları aldım.

Uzaktan kumandalı arabalardan, Star Wars karakterleri (Darth Vader, Stormtrooper, Han Solo, Obi Wan, Anakin Skywalker gibi) ve daha birçok oyuncağı evlendikten sonra bile saklamış biri olarak oyuncaklar benim için farklı bir yerde yer almıştır. Ofisteki masamda bile Minyonlar, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? filmindeki ejderhalar, Sapanlar gibi farklı türlerden oyuncaklara sahibim. Bu olayı biraz daha abartıp büyük Nerfler ile de etrafımı güzelleştiriyorum.

- Reklamlar -

Hatta bazı zamanlar (kimsenin görmediği zamanlar oluyor genelde) onları karşı karşıya getiriyor ve hayal dünyamda çarpıştırıyorum ancak Johnny McHone‘un yaptığı gibi de şiddetli olacağını hiç düşünmemiştim. Benimkiler genelde bu videodakilere göre çok naif kalıyor.

Videoyu izlemeden önce bir uyarı yapmamız gerekiyor. Video aşırı şiddet içerdiği için çocuklara izletmemenizi öneririz.

Oyuncaklar Oyuncaklara Karşı Gelirse!

Önceki İçerikBoyd Holbrook Wolverine 3’ün Kötüsü Oldu
Sonraki İçerikNinja Kaplumbağalar 2 Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)