Boyd Holbrook Wolverine 3’ün Kötüsü Oldu

708

Boyd HolbrookDeadline‘ın haberine göre başrollerinde Hugh Jackman ve Patrick Stewart’ın yer aldığı Wolverine 3’ün kadrosuna dahil olmuş.

Boyd Holbrook Wolverine 3'ün Kötüsü Oldu

- Reklamlar -

Boyd Holbrook Hangi Rolde Yer Alacak?

Narcos dizisinin Steve Murphy’si olan Holbrook Wolverine 3 filminin kötüsü olarak boy gösterecek. Henüz rolü resmi olarak açıklanmamı olsa da paylaşılan haberde; Wolverine ve ekibine sıkıntılar çıkarak, beklenmedik olaylara sebep olacak bir karakter olarak karşımıza çıkacakmış. Çekimlerine Mayıs ayının sonuna doğru başlanacağı kesinleşen filmin New Orleans ve New Mexico eyaletlerinde yer seçimleri devam ediyormuş.

Filmin ünlü Old Man Logan hikayesinden besleneceği yönünde devam eden dedikodular mevcut olsa da; Henüz kesinleşmiş ve resmileşmiş bir şey olmadığı için “Öyle diyorlar” diyerek devam ediyoruz. Aynı zamanda yalnızca 13 yaş üstü seyircilerin sinema salonlarında izleyebileceği de bu dedikodular arasında yer alıyor. The Wolverine serisinin üçüncü filmi olacak bu filmin; Deadpool gibi bir taktik izlenerek yasağın biraz etrafından dolaşarak beyaz perdeye gelmeye hazırlandığını da söylemek mümkün. (X-Men‘in 13+ olarak vizyona girerek Tüm Zamanların En Çok Gişe Hasılatı Elde Eden Filmi olmayı istediği de bir başka dedikodu) Fazlaca dedikodunun dolaştığı bu filmde bol miktarda kan, cinsellik ve silahı görebileceğimizi de düşünerek +13 olmaması için bir sebep de yok gibi görünüyor.

Old Man Logan ile ilgili birkaç şey de söylemek gerekiyor: Marvel Evreni‘nde alternatif bir geleceğin anlatıldığı bu seride Marvel Kahramanları hüsrana uğramış ve Amerika kötüler tarafından yönetilmeye başlamıştır. Logan da artık öldürmeye tövbe ederek bir aile kurmuş olsa da ailesinin bulunduğu bölge Hulk’ın soyundan gelen bir çete tarafından yönetilmektedir. Bu çeteye hatırı sayılır bir borcu olan Logan’ın ise ne yapacağı merak konusudur. Özetle: Villian’a doyacacağınız bir filmin gelebileceğini söylemek mümkün.

Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine olarak göreceğimiz filmde Patrick Stewart’ı Charles Xavier olarak tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz. Wolverine 3 James Mangold tarafından yönetilecek iken senaryosu David James Kelly’e emanet edilmiştir. Filmin 3 Mart 2017 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

Önceki İçerikKara Şovalye Serisi 90 Saniyelik Bu Videoda
Sonraki İçerikOyuncaklar Oyuncaklara Karşı
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)