Quidditch ile Skydiving Yapan Çılgınlar

823

Quidditch, J. K. Rowling imzası taşıyan Harry Potter kitaplarındaki kurgusal bir sporun ismidir. Bilmeyen yoktur ama yine de bir girizgah yapalım diye “Nedir bu?” sorusunu cevaplaşmış olduk.

Quidditch ile Skydiving Yapan Çılgınlar

- Reklamlar -

Efendim bildiğiniz üzere bu oyun büyücüler tarafından oynanan bir takım oyunu. Süpürge üstünde, uçarak oynanıyor. Amacı da Quaffle denen topu üç çemberin birinden geçirmek ve ceviz büyüklüğünde olan Altın Snitch denen kanatlı topu yakalayarak maçı bitirmektir.

Konumuza gelelim…

ETB isimli Kolombiyalı Telekom şirket hem farkındalık yaratmak ve kurumsal hizmetlerini duyurmak adına farklı yollar tercih eden bir firmaymış. Bu seferki tercihleri de “Quidditch ile Skydiving yapmak” olmuş. Yeni kampanyalarını duyurmak için de böyle bir yol bulmuşlar. İzlerken çok eğlendiğimiz bu aktiviteyi yapabilecek gönüllüler var mı? Yoksa sen de bir Muggle mısın?

Bu kadar cesaretin yok ise Nimbus 2000 ile yılbaşı hediyesi yapan adam gibi adam içeriğini okuyabilir, Harry Potter dünyasına aşık olan sevgilini mutlu edebilirsin.

Quidditch ile Skydiving Yapmak

Önceki İçerikAssassin’s Creed Fragman ve Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Empire Strikes Back Radiohead’in Spectre Şarkısıyla Birleşirse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)