Resident Evil setinden Yeni Fotoğraflar Geldi

1307

Milla Jovovich, Prodüksiyon aşamasındaki Resident Evil: The Final Chapter filminin setinden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Milla Jovovich‘in daha önceki yapmış olduğu paylaşım ile aksiyon sahneleri sırasında nasıl bir makyaja sahip olacağı konusunda minik de olsa bilgi sahibi olmuştuk.

Milla’nın Alice karakteriyle başrolünde olduğu filmde Milla’ya, Claire Redfield rolünde Ali Larter (“Heroes,” Resident Evil: Afterlife), Dr. Alexander Isaacs rolünde Iain Glen (“Game of Thrones – Jorah Mormont,” Resident Evil: Extinction), Albert Wesker rolünde Shawn Roberts (Edge of Darkness, Resident Evil: Afterlife), Abigail rolünde Avustralyalı aktris Ruby Rose (“Orange Is the New Black”), Doc rolünde Eoin Macken (“The Night Shift”), Christian rolünde Kübalı aktör William Levy, Michael rolünde Fraser James (“Law & Order: UK”) ve Cobalt rolünde ise Japon model ve TV yüzü Rola yer almaktadır.

- Reklamlar -

İngiltere’de 27 Ocak 2017’de vizyona girecek film bakalım ülkemizde ne zaman vizyondaki yerini alacak.

İşte Resident Evil Setinden Yeni Fotoğraflar

Önceki İçerikUptown Funk Şarkısını Bir de Filmlerde Görelim mi?
Sonraki İçerikAli Baba ve Yedi Cüceler Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)