Resident Evil 5 Uluslararası Fragmanı Yayınlandı

542

Resident Evil 5 (The Final Chapter), biraz suskunluğun ardından sonradan açıldı. Arap atı gibi. Afişler, kısa tanıtımlar derken aksiyonu bol fragmanlar gelmeye devam ediyor.

Uluslararası fragman ve afişlerini sizin için aşağıda paylaşıyoruz.

- Reklamlar -

Resident Evil serisinin mimarı olan Paul W.S. Anderson‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da yine Anderson’a aittir. The Final Chapter filminin konusu ise Kızıl Kraliçe’nin insanlığın son kırıntılarını da yok etmeye çalışmasının önüne geçmeye çalışan Alice’in macera ve aksiyon dolu hikayesi anlatılmaktadır. Bakalım seri nasıl sona erecek?

Kadrosunda Ali Larter (Resident Evil: Afterlife), Iain Glen (Resident Evil: Extinction), Shawn Roberts (Edge of DarknessResident Evil: Afterlife), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Eoin Macken (The Night Shift), William Levy, Fraser James (Law & Order: UK) ve Japon televizyon dünyasının ünlü ismi Rola yer almaktadır.

Resident Evil: The Final Chapter Almanya’da 2 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belli değil.

Resident Evil 5 Uluslararası Fragmanı

Önceki İçerikDenis Villeneuve Yeni Filmi Arrival’dan Teaser Geldi
Sonraki İçerikInferno Filmi Rio 2016 Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)