Rita Repulsa Elizabeth Banks ile Karşınızda!

715

Rita Repulsa, Power Rangers kahramanlarının ilk sezondaki ana düşmanı olan cevval bir kadın! Bu kadını da 3 Prime Time Emmy adaylığı bulunan Elizabeth Banks canlandırıyor! People dergisinde paylaşılan haber ile bu kötü karakter ile ilgili ilk görsel de gelmiş oldu.

Elizabeth Banks’in Rita Repulsa ile ilgili “Tam anlamıyla modern bir çizgi ile yeniden ele alınan bu kostüm benim çok hoşuma gitti. Eski hikayeden hiç kopmadan yepyeni bir şekli ile karşınıza gelecek!” demiş.

- Reklamlar -

Bizim ilk gözlemimiz ise dizideki ile pek alakalı olmadığı ve bu modern bakış açısını pek beğenmediğimiz yönünde oldu! Sevmedik özetle!

Başrollerinde Dacre Montgomery (A Few Less Men) Jason – Kırmızı Ranger, RJ Cyler (Me and Earl and the Dying Girl) Billy – Mavi Ranger, Naomi Scott (The 33) Kimberly – Pembe Ranger, Becky G (Empire) Trini – Sarı Ranger, Ludi Lin (Monster Hunt) Zack – Siyah Ranger ve Elizabeth Banks (Pitch Perfect, The Hunger Games serisi) Rita Repulsa rolleriyle karşımıza çıkacak.

Dean Israelite (Project Almanac) tarafından yönetilecek olan Power Rangers filmi senaryo ekibinde ise John Gatins (Kong: Skull Island, Real Steel), Burk Sharpless, Matt Sazama (Dracula Untold), Zack Stentz ile Ashley Miller (X-Men: First Class, Thor) ve Max Landis (Chronicle) yer alıyor. Yapımcılığını Power Rangers‘ın yaratıcıları olan Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey ve Marty Bowen (The Twilight Saga, The Fault in Our Stars, The Maze Runner serisi) üstlenecek.

Allison Shearmur (The Hunger Games serisi; Rogue One: A Star Wars Story) ve Brent O’Connor’ın (Warcraft) Yönetici Yapımcı olarak görev alacağı filmin müzikleri ise Brian Tyler’a (Avengers: Age of Ultron; Now You See Me), kostümleri ise Kelli Jones’a (Straight Outta Compton, Sons of Anarchy) emanet edilmiş. Set dekorasyonu Oscar adaylığı bulunan Hamish Purdy’a (The Revenant) ait iken Dublör Koordinatörlüğünü Paul Jennings (Game of Thrones, San Andreas , The Dark Knight) yapacak. Kıyafetlerin dizaynı ve özel efektler ise Weta Workshop’un (The Lord of the Rings, Avatar, District 9) sorumluluğunda olacak. Son olarak Yapım Dizaynı Andrew Menzies (Fury, X-Men) ve Görüntü Yönetmenliğini Matt Lloyd (Daredevil, Cop Car) yapacak.

Rita Repulsa ve Elizabeth Banks

Rita Repulsa Elizabeth Banks ile Karşınızda!

Önceki İçerikGame of Thrones’tan Son Fragman Geldi
Sonraki İçerikFilmlerdeki Ölüm Sahneleri Sonrası Söylenen En İyi 100 Söz
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)