The Flintstones Dizisi İçin Hazırlıklar Başladı

482

60’lı yılların başında başlayıp 1966 yılına kadar devam eden ve şu sıralar yetişkin olan bizlerin çocukluğunu geçirdiği Taş Devri (The Flintstones) çizgi dizisi büyük bir yapım şirketiyle tekrar karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

The Flintstones, HBO Max’te Yayınlanacak

ABC kanalında 6 yıl boyunca yayında kalan ve 150’den fazla bölüm ile birçoğumuzu büyüten Taş Devri, Elizabeth Banks’in sahip olduğu Brownstone Productions ile yetişkinlere özel bir animasyon dizi olarak karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

- Reklamlar -

Klasikleşmiş yapımları yeniden hayata döndüren Warner Bros., yapımcılığını Elizabeth Banks‘in üstleneceği yeni bir The Flintstones dizisi için kolları sıvamış. Ülkemizde Taş Devri ismiyle çok severek izlediğimiz klasik animasyon dizisi The Flintstones, yıllar sonra yeni bir diziyle ekranlara geri dönüyor.

6 yıl boyunca yayınlanan ünlü animasyon dizi, 1994 yılında beyazperdeye de uyarlanmış yayınlanmış ancak pek beğenilmemişti. İçimizde bir ukte olarak kalmıştı sözün özü. Bir Hanna Barbera klasiği olan The Flintstones, Warner Bros.’un “bu iş böyle olmayacak” demesiyle yeni bir boyut kazandı.

The Flintstones, HBO’nun Netflix‘e rakip olarak çıkarmayı planladığı yeni platformu HBO Max’in de lansmanı için güzel bir proje olarak değerlendirilmiş. Bunu bir fırsat bilen HBO tabii ki bu projeye balıklama atlamış. Bildiğiniz üzere Warner Bros. Animation’ın hazırladığı bir diğer yeniden çevrim olan Gremlins de HBO Max‘te yayınlanacak bir başka yapım olacak.

Bakalım HBO Max, Netflix’in tahtını sallayabilecek mi? Yoksa bir kopyası olarak takipçi platformlardan birisi mi olacak? Hep birlikte göreceğiz…

Önceki İçerikMillie Bobby Brown Marvel Sinematik Evrenine Giriyor
Sonraki İçerikBluTV’de Yayınlanacak Behzat Ç.’den Yeni Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)