Robinne Lee ve Fay Masterson de Fifty Shades of Darker Kadrosunda

1007

Robinne Lee‘yi daha önce oynadığı Hitch (Aşk Doktoru) ve Seven Pounds (Yedi Yaşam) gibi filmlerden, Fay Masterson‘ı ise Stanley Kubrick’in efsane filmlerinden biri olan Eyes Wide Shut’taki Sally rolüyle tanıyoruz.

Fay Masterson ismini ve Eyes Wide Shut‘taki halini hatırlamak isteyenler için;

- Reklamlar -

Robinne Lee ve Fay Masterson de Fifty Shades of Darker Kadrosunda

Variety‘nin haberine göre geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Fifty Shades of Darker‘ın kadrosuna Robinne Lee ve Fay Masterson da dahil olmuş.

Robinne Lee ve Fay Masterson’ın Rolleri Ne Olacak?

Robinne, Christian Grey’in şirketinde bir yöneticiyi canlandıracak iken Fay Masterson’ın henüz hangi rolü üstleneceği belli değil. Bakalım bu ikilinin özellikle Fay Masterson’ın Grey’in dünyasındaki yeri ne olacak?

Dünya genelinde 570 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve Grey’in aşk ve bir o kadar erotizm dolu hikayesinin anlatıldığı Fifty Shades of Grey, E.L. James tarafından kaleme alınan ve çok satanlar listesinde zirvedeki yerini uzunca bir süre korumuş bir seriydi. İlk filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson yapmıştı bildiğiniz gibi ancak aralarındaki anlaşmazlıklar sebebiyle ikinci filmde kendisini görmeyeceğiz. Onun yerine E.L. James’in kocası Niall Leonard tarafından kaleme alacak olan senaryonun onun tarafından yönlendirilecek ve James Foley tarafından yönetilecek.

Önceki İçerikBack to the Future Devam Filmi 1.21 Gigawatt Sizlerle!
Sonraki İçerikÇin Seddi Filmi Geliyor ve Başrolü Matt Damon Oluyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)