Karanlığın Elli Tonu’ndan Özel Fragman Geldi

793

10 Şubat’ta vizyona girecek Karanlığın Elli Tonu‘ndan çok özel bir fragman geldi. Christian Grey ve Anastasia Steele’nin farklı aşkı için geri sayım devam ediyor!

E.L. James‘in yarattığı serinin beyaz perdeye uyarlaması için yapımcılık görevini Michael De Luca ve Dana Brunetti üstlenirken, uyarlama Niall Leonard’a ait.

- Reklamlar -

Yaşadığı farklı ilişkiler yüzünden yaralar almış Christian Grey, temkinli Anastasia Steele’i yeniden hayatına sokmaya çalışı. Ona bir şans daha vermeden önce yeni bir düzenleme önermekten de geri kalmaz. İkili, güven inşa etmeye ve istikrarlı bir aşk yaşamaya çalışırken, Christian’ın geçmişte yaşadığı şeyler çiftin birlikte geleceğine dair umutlarını yok edecek gibi görünüyor.

Oyuncu kadrosunda ise; Dakota Johnson (Anastasia Steele) Jamie Dornan (Christian Grey) Max Martini (Taylor) Rita Ora (Mia Grey), Eloise Mumford (Kate), Luke Grimes (Elliot Grey) ve Victor Rasuk (José Rodriguez) yer almaktadır.

Karanlığın Elli Tonu filmi 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

Karanlığın Elli Tonu Filminin Özel Fragmanı

Önceki İçerikOnur Ünlü’den Dudullu Postası Paylaşımı
Sonraki İçerikHalka 3 Filminden Samara’lı Yeni Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)