Şilili 33 Madenciyi Anlatan The 33’ten Fotoğraf ve Afiş Geldi

2027

2010 yılında Şili’de meydana gelen maden kazasında 69 boyunca göçük altında yaşam mücadelesi veren madencilerin gerçek hikayelerinin anlatıldığı The 33 filminden fotoğraf ve afiş geldi. Warner Bros. Pictures ve Alcon Entertainment yapımı olan film dramın dibi olarak tarihe geçebilir.

Şilili 33 Madenciyi Anlatan The 33'ten Fotoğraf ve Afiş Geldi

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Meksikalı Patricia Riggen‘ın yaptığı filmin baş rollerinde Cote de Pablo, Antonio Banderas ve Rodrigo Santoro yer alıyor. Girl in Progress ve Under the Same Moon filmleriyle dram dalında birçok ödül alan Patricia Riggen, ödüllü ve usta oyuncular ile sarsıcı bir dram vaad ediyor. 13 Kasım 2015’te ABD’de vizyona girecek olan film umarız ülkemizde de beyaz perdede yerini alır.

The 33 filmi; 33 madencinin 69 gün boyunca yerin altında 40 °C’de yaşadıklarının anlatıldığı film için birbirinden farklı 200 gerçek hikaye çıkmış. Kendinden önce arkadaşlarını kurtarmak için kahramanca yaşam mücadelesi veren madencilerin hikayesi tüylerimizi diken diken edeceğe benziyor.

The 33 Filmin Afişi

Şilili 33 Madenciyi Anlatan The 33'ten Fotoğraf ve Afiş Geldi

Önceki İçerikMinas Tirith Gerçekten Yapılabilir Mi?
Sonraki İçerikPK (2014) Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)