Sindirella Vizyona Girdi

2281

Çocukluğumuzun favori masalı yeni versiyonu ile bizlerle buluşmaya hazır! 13 Mart’tan itibaren vizyonda göreceğimiz Sindirella, bizi hem masal alemine geri götürüyor hem de görsel şölen sunuyor.

Sindirella Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Tatlı yüzü ile Sindirella‘yı canlandıran Lily James bu rol için on numara beş yıldız olmuş desek yeridir. Ayrıca; Game of Thrones ile başımızın tacı olan James Madden de prens rolü için yaratılmış gibi. Aslına bakarsanız, tüm oyuncular tam da oynaması gereken karakterler için yaratılmış gibi. Şöyle bir düşünün.. Sindirella Emma Watson olsa hiç de hoş olmazdı.

Kenneth Branagh‘ın Walt Disney Pictures ile ilk işi olan yapımın konusunu herkes bilse de biz ufaktan bahsedelim. Ella’nın babası, karısı öldükten sonra oldukça zor günler geçirir ve bir gün başka bir kadınla evlenmek ister. Babasının durumuna çok üzülüp üvey anne ve kardeşlerini kabul eden Ella, talihsiz bir olay daha yaşayıp babasını da kaybeder. Ella üvey annesi ve kardeşleri ile yaşamaya devam ederken kentte düzenlenecek olan ve bütün genç kızların davetli olduğu baloya gitmeye karar verir…

Sindirella Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKingsman: Gizli Servis Vizyona Girdi
Sonraki İçerik6-12 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.