Greta Gerwig’in Little Women’dan İlk Fragman Geldi

430

Lady Bird filmi ile 2 Oscar adaylığı alan Greta Gerwig‘in Louisa May Alcott’ın ünlü romanlarından Little Women‘ın beyazperdeye uyarlamasından ilk fragman geldi. Oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Emma Watson, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Laura Dern ve Florence Pugh gibi isimleri bir araya getiren Littile Women filmi, 14 Şubat 2020’de vizyona girecek.

Little Women Filminin Konusu

İç Savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.

- Reklamlar -

Little Women Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Little Women filmi 14 Şubat 2020’de vizyondaki yerini alacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise Meryl Streep, Emma Watson, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Laura Dern, Florence Pugh ve Bob Odenkirk gibi önemli isimler yer alıyor.

Amerika ve daha birçok ülkede 25 Aralık 2019’da sinemaseverler ile buluşacak olan film, ne hikmetse ülkemizde 14 Şubat 2020’de vizyona girecekmiş. (ÜZDÜ) Lady Bird filmi ile 2018 yılının ödül sezonunda adından söz ettiren Greta Gerwig, yeni filmi Little Women ile bu başarıyı tekrarlayacak gibi görünüyor. 2019 yılının ödül sezonunda vizyona girecek Little Women’ın 2020 Oscar yarışının da en iddialı yapımlardan biri olacağına şüphe götürmez görünüyor.

Little Women Filminin Fragman

Önceki İçerikCara Delevingne ve Orlando Bloom’dan Carnival Row’dan Fragman
Sonraki İçerikBrad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman Yayınlandı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)