Birbirinden Güzel Suicide Squad Afişleri Geldi

1347

Suicide Squad afişleri ile günü sonlandırıyor olmak ne kadar güzel değil mi? Warner Bros.‘un yayınladığı ve Salı günü yayınlanacağı için merakla beklenen fragman öncesi ağıza sürülen bir bal niteliğinde olan afişler ile şu karlı pazar gününe (En azından İstanbul için) güzel bir kapanış yapılmış oldu. Bu arada Salı günü yayınlanacak olan fragman DC Films Presents: Dawn Of The Justice League programında The CW kanalında yapılacak. (Tabii ki biz yine internetten bir şekilde bulmanın peşinde olacağız)

Suicide Squad filminin başrollerinde Will Smith’i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie’yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto’yu The Joker olarak göreceğiz. Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

Robert Kanigher ve Ross Andru tarafından 1959 yılında yaratılan the Suicide Squad ekibi DC villain’larını kendi saflarına çekmeyi başarmış Deadshot, Captain Boomerang, Bane, Killer Frost, Poison Ivy, Count Vertigo, Deathstroke ve Harley Quinn tarafından kurulmuştur. The CW kanalında yayınlanan “Arrow” dizisinde de adı geçen ve yılın en çok merakla beklenen filmi olmayı başaran Suicide Squad, Batman: Assault on Arkham‘da da kısım kısım işlenmiş ve yabancılaşmamamız sağlanmıştı.

Yönetmenliğini David Ayer‘in yapacağı Suicide Squad afişleri aşağıda sizi beklerken vizyona giriş tarihi 12 Ağustos’tur.

Suicide Squad Afişleri

Önceki İçerikCara Delevingne Valerian Setinden Bir Video Paylaştı
Sonraki İçerikBatman v Superman Soundtrack de Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)