The Suicide Squad Filminden Aksiyon Dolu Fragman Geldi

441

Yönetmenliğini James Gunn‘ın yaptığı The Suicide Squad filminden aksiyon dolu ve heyecan verici bir fragman geldi. Aylardır büyük bir merakla beklenen fragmanda bütün kahramanlara ait ayrıntıları görüyoruz!

The Suicide Squad Filminden Aksiyon Dolu Fragman Geldi

- Reklamlar -

18+ olarak (Red Band) olarak hazırlanan The Suicide Squad filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Biz detaylarla devam edelim. Fragmanda İntihar Timi ekibinin toplanıp Harley Quinn’i kurtarma görevine gittiğini fakat Harley’in çoktan kendini kurtardığını görüyoruz. Kahramanımız, kırmızı kostümüyle çizgi romanlardan çıkmış izlenimi veriyor!

The Suicide Squad Filminin Kadrosu

Fragmanda da izleyeceğiniz üzere filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Viola Davis, Jai Courtney Joel Kinnaman, David Dastmalchian, John Cena, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Idris Elba ve Michael Rooker yer alıyor.

The Suicide Squad Konusu

Kötü kahramanlarımız hapishaneden çıkabilmek için bir görevle başa çıkmak zorunda kalır. Fakat bunun için ekibin öncelikle Task Force X‘e katılması gerekir. Bu görev için Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve bununla birlikte herkesin favori psikopatı Harley Quinn dahil edilmiştir.

James Gunn’ın The Suicide Squad’ını izlemek için ilk filmi izleme zorunluluğu bulunmuyor. Yönetmenin söylediğine göre yeni film, tamamen eski filmden bağımsız olarak yapılmış. Dolayısıyla “ben ilk filmi izlemedim” veya “ben buraların yabancısıyım” gibi düşüncelere dalmanıza gerek yok dostlar.

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

The Suicide Squad Fragmanı

Önceki İçerik93. Oscar Adayları Belli Oldu
Sonraki İçerikYüzüklerin Efendisi Animasyon Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)