The Forest Filminin Fragmanı ve Posteri Yayınlandı

1605

The Forest filminde Game of Thrones dizisinin Margaery Tyrell’i ve The Hunger Games serisinin Cressida’sı Natalie Dormer’ın başrolünde olduğunu söyleyerek bu gerilim dolu filmin detaylarına geçiyoruz.

The Forest filmi gizemli bir şekilde ortadan kaybolan ikiz kız kardeşini aramak için yollara düşen bir kızın hikayesini konu almaktadır. Sara (Natalie Dormer) çevresindekilerin uyarılarına rağmen girdiği ormanda karşısına çıkan öfkeli ruhlar ile baş edebilecek mi bakalım?

- Reklamlar -

Natalie Dormer‘in başrolünde oynadığı filmin diğer oyuncuları ise Taylor Kinney, Yukiyoshi Ozawa’dır. Gerilim-Korku türündeki bu filmin senaryosu ise Sarah Cornwell ve Nick Antosca aittir. Lava Bear Films ve Goyer’ın Phantom Four çatısında buluşup yapımcılığını yaptığı The Forest filminin diğer yapımcıları ise Len Blavatnik, Aviv Giladi ve Lawrence Bender Yönetici Yapımcı (AI Film) Tory Metzger ise Lava Bear Films’in başkanı olduğu için ekibin başında durup kontrolü elinde tutmaya çalışmış.

Game of Thrones başlayana kadar dizinin oyuncularının bu tip girişimler ile ekmeklerini kazanmaya çalışmalarını normal buluyor ancak bu kadar kötü bir yapımda neden yer aldığı sorusunun cevabını ise bir türlü bulamıyorum. Abi git başka dizide oyna yani neden böyle bir film ile kendini ortaya atıyorsun?

Oyuncular tarafından sık bir şekilde kullanılan bu yolun son derece yanlış olduğunu düşünüyor ve fazla uzatmadan fragman ve postere geçiyorum.

Filmin Amerika’daki vizyona giriş tarihi ise 8 Ocak 2016 olarak not edilmiş.

The Forest Filminin Fragmanı

The Forest Filminin Afişi

The Forest Filminin Fragmanı ve Posteri Yayınlandı

Önceki İçerikEn Uzun Gece İçin 10 Film Önerisi
Sonraki İçerikHarry Potter and the Cursed Child ile Efsane Devam Ediyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)