The Grand Budapest Hotel Kamera Arkası Görüntüleri ile Sizlerle

1135

The Grand Budapest Hotel kamera arkası konusuna girmeden önce azıcık Wes Anderson‘dan ve onu ne kadar çok sevdiğimizden bahsetsek mi acaba? Gerçi onu sevmemiz için 12 nedeni burada sıralamıştık onun için fazla detaya girmeden devam ediyoruz.

Kamera arkası görüntülerini gördüğünde izlediği film ile ilgili azalan sevgisi sebebiyle düşünceleri değişenlerden mi yoksa “vay arkadaş!” diye düşünüp saygısı daha da artanlar arasında mısın?

- Reklamlar -

Açıkçası çok fazla CGI (Özel Efekt) içeren filmler için harcanan emeğe “vay arkadaş!” diyor ancak içimde de küçük bir burukluk hissediyorum ancak saygımda minicik bir azalma bile olmuyor tabii ki. Kişiden kişiye değişiklik gösterebilecek bu durum için çubuğun iki ucu da ne yazık ki pislikli. “Çok seviyorum” desen orijinal ya da doğallıktan uzak olmakla, “Bu ne ya!” desen değişikliğe ve gelişmelere kapalı olmakla eleştirilebilirsin. Ama umursama sen kimin ne düşündüğünü. Özgürce ifade et.

Örneğin yukarıdaki M. Gustave ve Zero‘nun kara trende yolculuk yaptıkları sahnenin bu kadar basit bir yöntemle çekilmiş olması sonrası “anaaa bu ne ya!” mı “helal valla!” mı diyorsun?

Bu kadar çok soru yeterli diye düşünerek Super Cinema‘nın paylaştığı The Grand Budapest kamera arkası görüntüleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Şimdiden afiyet olsun.

The Grand Budapest Hotel Kamera Arkası Görüntüleri

Önceki İçerikSenarist Filmi Türkiye’nin İlk Gizem Dolu Hikayesi ile Geliyor
Sonraki İçerikDeadpool Sevgililer Günü Görselleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)