Tim Burton’un Son Filminden Özel Bir Video ve Fotoğraf

1116

Tim Burton‘ı özlediniz değil mi? Ünlü yönetmen, Ransom Riggs’in bestseller romanlarından biri olan Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children’ı beyaz perdeye uyarlayacak ancak öncesinde hayranları ve merakla bekleyenler için tuhaf ve özel bir video ve fotoğraf 20th Century Fox tarafından yayınlandı. Loop Day’i kutlamak için yayınlanan video ile kafaları yine karma karışık etmeyi bildiler. Jane Goldman tarafından uyarlanacak senaryoda Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everett, Judi Dench ve Samuel L. Jackson’ın ismi geçiyor.

Ransom Riggs‘in 2011 yılında piyasaya sürdüğü Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children kitabının ikincisi ise 2014 yılında Hollow City ile takip etmiştir.

- Reklamlar -

Filmin yapımcılığını Peter Chernin ve Jenno Topping yaparken dağıtımı Chernin Entertainment yapması bekleniyor. 4 Mart 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanan film için yayınlanan videolar ile ilgili bakalım sen neler düşüneceksin?

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children Fotoğrafı

Tim Burton'un Son Filminden Özel Bir Video ve Fotoğraf

İşte Tim Burton’un Yeni Filminden Tuhaf Video

Önceki İçerikCate Blanchett Lucille Ball’ın Biyografisiyle Geliyor
Sonraki İçerikTeksas Katliamı Leatherface ile Tekrar Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)