Tinderella Prens Düşürmeye Çalışırsa?

830

Tinderella Prens düşürmeye çalışırsa?” ile başlayan bir başlık birbiriyle hiç alakası olmayan bazı kavramları bir araya getirmiş değil mi?

Normalde Ella‘nın üvey anne ve kız kardeşlerinin hayatı ona zehir etmesinden bıkmış ve artık içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için bir çıkış noktası araması ile başlayan hikaye, şehirdeki büyük baloda kendisini gösterme için çıktığı yolculuk sonrası Prensi etkilemeye çalışan hanım kızımızın hikayesi ile devam etmişti. Şimdiye kadar kah okuduk, kah izledik.

- Reklamlar -

Peki bu hikaye modern zamanlarda geçiyor olsaydı nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? CollegeHumor düşünmüş ve aşağıdaki videoyu yapmış. Pek de güzel olmuş.

Evinde Sosyal Medya’da takıldığı belli olan (Twitter kuşlarındanTinderella‘mız, akşam takılmak için Tinder’a giriyor ve bir türlü hoşuna giden kişiyi bulamıyor. Herkesi sola çekiyor. Aynı zaman diliminde ve başka bir yerde bulunan Princeton ise “Nefes alsın yeter” dercesine herkesi sağa çekiyor.

Ardından birbirleriyle Tinder vasıtasıyla karşılaşan ikili Princeton’ın şarjının bitmesiyle garip bir durumun içinde kendilerini buluyorlar. Sonrası videoda efendim.

Keyifli seyirler.

Tinderella Prens Düşürmeye Çalışırsa Ne Olur?

Önceki İçerikDans Sahneleri ile Büyüleyen 92 Film
Sonraki İçerik2016 Oscar En İyi Film Adayları ile Hazırlanan İllüstrasyonlar
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)