Dans Sahneleri ile Büyüleyen 92 Film

1181

Dans sahneleri ile daha eğlenceli, bazen de efsaneleşen filmlere şahit oluyor ve defalarca bıkmadan usanmadan izliyoruz. Robert Jones isimli bir Youtuber ise arkaya attığı 90’ların en iyi şarkılarından biri olan C+C Music Factory’ın Gonna Make You Sweat’i ile efsane bir çalışmaya imza atmış.

Ex Machina ile başlayan videonun Ally Sheedy’in The Breakfast Club filmindeki dansıyla sona eriyor olması da epey eğlenceli olmuş.

- Reklamlar -

Kevin Bacon’ın Footloose’undan, Zac Efron’ın Hairspray’ine ve Tom Cruise‘un Tropic Thunder’daki yürekler dağlayan dans hareketlerine kadar 92 (evet tam tamına 92) filmdeki sahneler birleşince çok hoş bir çalışma ortaya çıkmış.

Bu arada C+C Music Factory‘ın Gonna Make You Sweat‘ini tekrar dinliyor olmanın verdiği mutluluğa da biraz değinmek gerekiyor. Başka bir şarkı ile bu kadar hoş olacağına inanmadığımı belirtmek isterim.

İşte 92 Filmdeki Dans Sahneleri Hazırlanan Video

Önceki İçerikWarcraft Filminin TV Spotu Yayınlandı
Sonraki İçerikTinderella Prens Düşürmeye Çalışırsa?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)