Tom Hanks ve Felicity Jones’lu Inferno’dan Yeni Afiş

722

Başrolünde Tom Hanks ve Felicity Jones‘un yer aldığı Inferno‘dan yeni bir afiş geldi. Dan Brown kitaplarının Simgebilim uzmanı olan kahramanı Robert Langdon‘un gözlerini bir hastane odasında açmasıyla başlıyor. Ne olup bittiğini anlamaya çalışırken hastanede saldırıya uğruyor ve bu saldırıdan genç bir doktorun yardımıyla kurtuluyor. Sonra cebinde üzerinde tehlikeli bir simge taşıyan cihaz bulmasıyla devam ediyor. Genç fakat sıra dışı zekası olan doktor ile işin gerçeğini çözmek için yine simgelerde gizli olan ipuçlarının peşine düşüyor.

2006 yılında vizyona giren The Da Vinci Code, 2009 yılında Angels & Demons ile devam edip son olarak Inferno‘ya (Diğer bir adıyla Cehennem) geldi.

- Reklamlar -

Başrolünde diğer filmlerde olduğu gibi Tom Hanks’in yer aldığı filmde kendisine Oscar adaylığı bulunan Felicity Jones (The Theory of Everything), Irrfan Khan (Life of Pi), Omar Sy (The Intouchables) ve Sidse Babett Knudsen (Borgen) eşlik edecek. Ben Foster (Lone Survivor) ise filmin baş düşmanı olarak yukarıda ismi sayılan isimlerin başına bela olacak.

Inferno Filmi Yeni Afişi

Tom Hanks ve Felicity Jones'lu Inferno'dan Yeni Afiş

Önceki İçerikAnnabelle 2 Gerilim Dolu Bir Video İle Duyuruldu
Sonraki İçerikJustice League’ten Komiser Gordon Görselleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)