Tom Hiddleston ve Hugh Laurie’den Ortak Dizi Geliyor

1072

Tom Hiddleston ve Hugh Laurie Allah bizi inandırsın, mucizevi insanlar. İkisi bir araya gelince de haliyle bir yapımın kötü olması söz konusu bile değil. Konusunu, yazarını, yapımını geçin ve aktörlere alıcı gözüyle bakın. Neyi anlatmak istediğimi net anlayacaksınız. Buyurun şöyle başlayalım:

Tom Hiddleston ve Hugh Laurie'den Ortak Dizi Geliyor

- Reklamlar -

Tom Hiddleston ve Hugh Laurie’nin Yeni Dizisinin Detayları

Biliyoruz ki öncelikle Tom Hiddleston Loki karakteri ile aldı yürüdü. Hugh Laurie ise Dr House ile şöhretine şöhret kattı. Bu karakterler üzerlerinde o kadar iyi durdu ki, benimsedik ve bu isimlerde çağırmaya başladık. Benedict Cumberbatch ve David Tennant ne ise, bu isimler de o oldu zamanla ve onları yeni projelerde görmek bizi oldukça heyecanlandırıyor.

Nisan ayında BBC ve AMC’de ortak olarak yayınlanacak olan bir 6 bölümlük mini dizi, büyük casusluk edebiyatı yazarı John Le Carre‘ın aynı adlı romanından uyarlanıyor. Dizide Hiddleston eski bir İngiliz askerini oynayacak, Laurie’de onun kovaladığı bir silah tüccarını canlandıracak. Casus işi olduğu çok belli olan yapımda çok emek harcandığı belli. Toplamda 75 gün süren The Night Manager‘ın bir bölümü de Türkiye’de geçti. Soğuk Savaş sonrasında geçecek olan mini-dizide, Olivia Colman ve Elizabeth Debicki gibi isimler de yer alıyor.

Biz oldukça heyecanlandık. Mutlu haberi verdik, takibi de size bıraktık.

Bakalım bu iki ünlü oyuncunun bir arada oynayacağı dizi nasıl olacak?

Önceki İçerik10 Film Dağıtımcısı ve Onlar İçin 2015’in Özeti
Sonraki İçerikDaisy Ridley Ünlü Animasyon Only Yesterday’i Seslendiriyor
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.