Uma Thurman Jedi Eğitimi Alsaydı Ne Olurdu?

638

Uma Thurman, 1995 yılında Pulp Fiction filminde oynadığı Mia Wallace rolüyle En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülüne aday olarak gösterilen güzeller güzeli bir kadın! Peki ya bu kadar bir Jedi eğitimi alsaydı; Kill Bill serisinde bu performansı ile ön plana çıksaydı ne olurdu hiç düşündün mü?

Tamam kabul düşünmesi pek kolay bir durum değil bu! Ama bunu düşünmüş birileri tabii ki var! Yaptıkları videolar ile “Hastası olduğumuz Youtuber’lar” kategorisindeki liderliğini kimseciklere bırakmayan How It Should Have Ended (HISHE) yine müthiş bir işe imza atmış.

- Reklamlar -

Star Wars: The Force Awakens filminde gücü de arkasına alan Rey’in yükselişine şahit olmuş ve Daisy Ridley‘nin canlandırdığı bu karaktere epey ısınmış, pek sevmiştik!

HISHE diyor ki “Rey’in Jedi Antrenmanı Quentin Tarantino tarafından çekilseydi nasıl olurdu?” Hem de Rey rolünü göz bebeği Uma Thurman oynasa?

Lafı fazla uzatmadan HISHE’nin yaptığı bu güzel çalışma ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Afiyetler olsun.

Peki Uma Thurman Jedi Eğitimi Alsaydı Ne Olurdu?

Önceki İçerikThe Life of Death – Haftanın Animasyonu
Sonraki İçerikKara Şovalye Serisi 90 Saniyelik Bu Videoda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)