Underworld 5 Kate Beckinsale ve Theo James ile Geliyor

1284

Dünya çapında 500 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Underworld serisinin son filmi olan Underworld 5 Screen Gems ve Lakeshore Entertainment yapımcılığıyla Prag’ta çekilmeye başlanmış. Çek Cumhuriyeti’nde 10 haftalık bir süre içerisinde çekimleri yapılması planlanan filmin başrollerinde Kate Beckinsale’a Theo James‘in eşlik edeceği kesinleşmiş.

Underworld 5 Kate Beckinsale ve Theo James ile geliyor

- Reklamlar -

Underworld 5 Oyuncuları

Daha önce Underworld: Awakening filminde de oynayan Theo James’in (The Divergent Series) bu kez Selene’in müttefiki olan David’i canlandıracakmış. İngiliz oyuncu Tobias Menzies (Outlander ve Rome dizisi) ve Lara Pulver’ın (Sherlock) yeni Lycan liderlerini canlandırak iken, Underworld: Awakening filminde olduğu gibi vampirlerin lideri olan Thomas’ı oynayan Charles Dance’in (Game of Thrones / Tywin Lannister) oynaması kesinleşmiş.

Underworld 5 Yönetmeni

Criminal Minds ve Outlander dizilerinin aksine; Independence Day, The Day After Tomorrow ve White House Down gibi filmlerin de yaratıcısı olan Anna Foerster’ın yönetmenliğini yaptığı serinin filmi Amerika’da 21 Ekim 2016’da vizyona girmesi planlanıyor.

Beyaz perde uyarlamaları için Cory Goodman (The Last Witch Hunter, Priest); orijinal karakterlerin uyarlanması ise Kevin Grevioux, Len Wiseman ve Danny McBride aittir.

Merakla teaser ve fragmanını bekliyoruz.

Önceki İçerikStar Wars: The Force Awakens Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikGeleceğe Dönüş vs 2015 Gerçekleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)