Star Wars: The Force Awakens Fragmanı Yayınlandı

1094

Dün ağzımıza bal niteliğinde verdikleri minik teaser videolar sonrasında merakla beklenen Star Wars: The Force Awakens filminin fragmanı sonunda geldi! Beklemekten içimiz kurumuş, gözlerimiz yorulmuştu. Heyecan içinde beklediğimiz zamanlara değen bol aksiyonlu bir fragman ile karşımıza çıktı efsane serinin yedinci filmi!

Kadrosunda Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Lupita Nyong’o, Crystal Clarke, Pip Anderson, Christina Chong ve Miltos Yerolemou’nun yer aldığı efsanevi serinin yedincisi Bilim-Kurgu filmlerinin son zamanlardaki vazgeçilmez yönetmenlerinden J.J. Abrams tarafından yönetilecektir.

- Reklamlar -

Star Wars: The Force Awakens sırasıyla Star Wars Anthology: Rogue One (16 Aralık 2016), Star Wars: Episode VIII (27 Mayıs 2017) and the Han Solo Antoloji Filmi (25 Mayıs 2018). Henüz vizyon tarihi belli olmasa da Star Wars: Episode IX ya da yeni bir antoloji filmi bizleri bekliyor. Yayın tarihlerini de gördükten sonra “Bizi muhteşem bi’ 3 yıl bekliyor” diye içimden geçirmedim değil.

Star Wars: The Force Awakens Filminin Fragmanı

Önceki İçerik77 Dolara Jurassic World Filmi Çekilir mi?
Sonraki İçerikUnderworld 5 Kate Beckinsale ve Theo James ile Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)