Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

0
1602

Baştan söyleyelim.. Listeyi incelemeye başladığınızda ve hatta fotoğrafları gördüğünüzde şu gibi tepkiler vermeniz olasıdır: ‘Vayy bee’, ‘O kim ya?’, ‘Daha neler artık’ vb. Dolayısıyla dikkatlice bakmanız tavsiyemizdir. Sizin için popüler kişileri seçtik ki nereden nerelere geliyor insanlar bir görün. Hem mucizelere inanın, hem utanın utanın yazıklar olsun.. 🙂 Yorum olarak en şaşırtıcı gelen kişiyi yazabilir ya da ‘bak asıl bunu unutmuşsun’larınızı memnuniyetle kabul ederiz. Haydi listeye başlayıp, popüler kişilerin meşhur olmaya atıkları ilk adımlarla, son adımlarını görelim. Buyurun:

Popüler Oyuncuların İlk ve Son Filmleri

1- Russell Crowe

russell crowe Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

Heyecanlı başladık öyle değil mi? Russell Crowe‘un ilk filmi 27 yaşında rol aldığı 1991 yapımı Brides of Christ. Aslında epey geçmiş, ileride çok daha genç yaşta başlayan ünlüleri göreceğiz. Crowe son filmi Babalar ve Kızları‘nda ise 50 yaşında. Vayy bee.. Bu arada 91 yapımı filmin de IMDB puanı 8.0. Öyle tipine bakıp hafife almayın.

babalar ve kizlari 1 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri2- Leonardo DiCaprio

leonardo Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriBakın bir insan ancak bu kadar değişmez! Leo burada 17 yaşında. Oynadığı ilk film ise Mahluklar 3. 91 yapımı filmden sonra neler değişti neler. Oynadığı son film ile Oscar alan ve muradına eren Leo; Revenant ile zincirleri kırdı.

leo 1 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri3- Christian Bale

mio031 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriCanımız ciğerimiz. Bakın nasıl da gülüyor. Bu çocuk büyüyüp kahraman olacak der miydiniz siz? Ben demezdim. Kendisinin ilk filmi Mio Min Mio.. Son filmi ise efsaneler yaratan 2015 yapımı Büyük Açık. İzlemeyenler ikisi de tavsiyemizdir.

Christian Bale Gran Apuesta 2 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri4- Scarlett Johansson

north scarlett johansson 1 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriBiraz da bayanlara dönelim. Seksi yıldızımızın minnak haline de bir bakın! Masumiyet akıyor. İlk filmi 1994 yapımı North. Son filmi ise; Yenilmezler Ultron Çağı. Bir de yakın tarihli Hail Caesar ve Kaa var. Tabi sabırsızlıkla beklediğimiz Kaptan Amerika’da da oynayacak.

%name Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri5- Johnny Depp

elm Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

‘A Nightmare on Elm Street’ denilince akla gelmesi gereken isim kimmiş öğrenmiş olduk. Sonra sonra saçlar, sakallar, Alice, korsanlar derken aldı gitti. Depp’in son filmi Kara Düzen.

kara duzen black mass Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri6- Elijah Wood

Elijah Wood Back Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriMinik hobbitimize bakın ya 🙂 Vallahi en çok buna güldüm. Kendisini ilk ünlü seri Back to the Future‘da görmüşüz. En son filmi ise; Dolan 37th. 27 Mayıs’ta vizyona girecek The Trust da oldukça yaklaştı.

the trust Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri7- Angelina Jolie

jolie Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri1982 yapımı Lookin’ to Get Out filmiyle ekranlarda yerini aldığında 7 yaşındaydı. Son filmi ise Hayatın Kıyısında 2015 yapımı film. Aynı tontişlik yüzünde kendisinin. Severek izliyoruz.

jolie m Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri8- Robin Williams

images Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

1978’de Mork & Mindy‘de yer aldığında 27’sindeydi. Aslında pey geç atılmış film dünyasına. Hayata veda etmeden önceki son filmi Müzede Bir Gece‘de 63 yaşındaydı.

robin Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri9- Sharon Stone

stone Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

1980 yapımı Stardust Memories ile kamera karşısına 22 yaşında geçti. Güzeller güzeli Stone, Temel İçgüdü ile ortalığı darmaduman etti. Yer aldığı son proje ise; Anneler ve Kızları, 6 Mayısta vizyona girecek.

stonee Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri10- Keira Knightley

knightley a village affair Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

10 yaşındayken 1995 yapımı A Village Affair filminde oynamıştı. Karayip Korsanları ile ‘vay bee’ dedirtti ve son olarak Everest‘te yer alıyor.

indir Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri11- Naomi Watts

naomi Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

1986’da 18’indeyken For Love Alone filminde yer almıştı. 46 yaşında son filmi Uyumsuz serisinde izleme fırsatı bulduk.

naomii Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri 12- Robert Downey Jr.

robert Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriTanımakta güçlük çektiğimiz isimlerden biri. Iron Man olarak gönlümüzün efendisi olan Robert, ilk filmi Pound‘ta oldukça masum. Mayıs ayında vizyona girecek olan Kaptan Amerika filminde görev alacak olan Robert, yine harikalar yaratacak.

roberth Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri13- Liam Neeson

liam Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri1978 yapımı ‘Pilgrim’s Progress’ bize gösteriyor ki, değişim budur. Üstat Liam nerelerden nerelere gelmiş. Breh breh..Kendisinin son filmi; Pamuk Prenses ve Avcı 2 22 Nisan’da vizyona girecek.

liamş Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri14- Ryan Reynolds

ryan Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriŞaşkın ifade hep aynı ama tanımakta biraz güçlük çekebiliriz. Belki de sadece Deadpool desek hemen aklınıza gelirdi. Ryan’ın ilk filmi görseldeki Ordinary Magic. Büyük patlama yaratıp gelmedi ama sonradan kahramanlık ona çok yakıştı.

reynolds deadpool 800 Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

15- Will Smith

will Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriArkalara bakın. Eeen arkada birisi var. Heh işte o! Where the day takes you isimli filmde boy gösteren Will, sonrasında almış yürümüş. Kendisini en son Concussion‘da gördük. Daha da görmek istiyoruz.

concussion main Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

16- Mila Kunis

mila Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

1995 yapımı ‘Piranha’ filminde ördüğümüz bu ufak kız büyüyüp erkekleri baştan çıkartan bir cazibe merkezi oldu. En son Jupiter Yükseliyor filminde gördüğümüz Mila, daha yolun başında gibi.

jupiter ascending Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

17- Lena Headey

lenaa Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriO bir Kraliçe. O bir sinsilik baş yapıtı. O bir Game Of Thrones karakteri. Ama daha da öncelere gittiğimizde ilk filmi olarak Waterland‘i görüyoruz. Neredeeen nereye Lena..

lena Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

18- Matthew Mcconaughey

dazed Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriHangisi ya? demeyin. Ortadaki. İnanılmazı böylece başarıyoruz. B halden bir görsel aşağıya nasıl gelir bir insan pes. İlk filmi Dazed and Confused olan ünlümüzün son filmi ise The Sea of Trees. Ama bizim gözümüze Interstellar ile girdi.

matthew mcconaughey Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri
LONDON, ENGLAND – OCTOBER 29: Matthew McConaughey attends the European premiere of “Interstellar” at Odeon Leicester Square on October 29, 2014 in London, England. (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images)

19- Jennifer Lawrence

garden Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriBakın Açlık Oyunları serisinin Alaycı Kuşu nerelerden nerelere gelmiş. Başkaldırı prensesi olarak tanıdığımız Lawrence’ın ilk filmi Garden Party. Son filmi ise; Joy.

joy Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

20- Tom Cruise

endless love Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriSonsuz Aşk ile başlayıp Yarının Sınırında evresine gelebilmek gerçekten büyük yetenek. Tip hep aynı kalmış, ama oyunculuk almış başını yürümüş. O bizim için Görevimiz Tehlike denilince akla gelendir.

tom Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

21- Nicolas Cage

nicolas Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriFast Times at Ridgemont High 1982 yapımı filmde ilk kez boy gösteren Cage, en son The Trust filminde görüldü. Biz çok da büyük bir değişiklik göremedik.

nicolas cage Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

23- Keanu Reeves

keanu Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriMatrix denilince akla geliyor. Hem de tam bir iyiliksever. One Step Away filmi ile start alan Reeves, The Whole Truth ile son kez gözüktü. Ama daha bir sürü güzelli proje var.

reeves Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

24- Tom Hanks

tom h Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son FilmleriHe Knows You’re Alone ile 1980’de kendini gösteren Tom Hanks, Forrest Gump ile gönlümüzü fethetti. Daha sonra ise bir çok projede yer aldı. En son bulunduğu film Casuslar Köprüsü.

tomm Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

25- Jared Leto

dzhared leto a00d368e Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri

How to Make an American Quilt ile 1995 yılında hiç farkında olmadan aramıza sızan Jared, Suicide Squad ile gelmeye hazırlanıyor.

jared Ünlü Sinema Oyuncularının İlk Ve Son Filmleri